O mnie,,Owczarkowe szaleństwo" to mój własny blog, więc wypadałoby się przedstawić...
 
 Nazywam się Weronika, chodzę obecnie do klasy szóstej i mieszkam w jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi - na Mazurach. Interesuję się przyrodą - nie ma takiego dnia kiedy nie pójdę do lasu, uwielbiam odkrywać w nim nowe miejsca, ścieżki albo siedzieć o poranku na ambonie i obserwować leśną zwierzynę. Kolejnym moim zainteresowaniem są psy a w szczególności owczarki niemieckie. Uwielbiam z nimi pracować, to daje tyle radości i satysfakcji! Mam również słabość do psich rzeczy, sklep zoologiczny to dla mnie po prostu raj. Chyba dobrze mnie rozumiecie. 


Następne zainteresowanie to motyle, a dokładniej jeden gatunek motyla czyli niepylak apollo. Jest to piękny, duży motyl zagrożony wyginięciem, żyjący obecnie w naszym kraju tylko w Pieninach i Tatrach. Moim marzeniem jest zrobić mu zdjęcie. Jeżeli chodzi ogólnie o motyle to najbardziej lubię rusałki i modraszki. Każde spotkanie z tymi bezkręgowcami długo zapada w pamięć, jest niezwykłe. Interesuję się również fotografią. Od wakacji 2016 posiadam swoją własną lustrzankę. Na razie się uczę i moje zdjęcia nie są takie jakie bym chciała. Ale z czasem będą coraz lepsze. Obecnie zbieram na lepszy obiektyw. Ale co fotografuję? Motyle, psy, przyrodę, las no i czasem ludzi.


 Jaka jestem? Na pewno bardzo szalona a zarazem trochę nieśmiała. Jestem optymistką i taką osobą, która wszystko musi zrobić jak najlepiej. Przykładem może być ta zakładka, podchodziłam do jej pisania jakieś pięć razy i każdy tekst, jaki napisałam nie pasował mi.
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz